فرشاد شریفی
فرشاد شریفی, سئو چیست, سئو سایت, آموزش سئو, بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت و سئو سایت توسط فرشاد شریفی

با سلام و احترام

فرشاد شریفی هستم متخصص سئو و بهینه سازی سایت , برنامه نویس تحت وب با زبان ASP.NET

فرشاد شریفی, سئو چیست, سئو سایت, آموزش سئو, بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت – سئو سایت – سئو SEO

سئو سایت

سئو سایت SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد . سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

بهینه سازی سایت توسط فرشاد شریفی

شما کار برنامه نویس تحت وب و طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید . یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت .

سئو SEO و بهینه سازی سایت

Search Engine Optimization (بهینه سازی موتور های جستجو ) عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو نظیر Google ، Yahoo و یا Microsoft داشته باشد .
سئو SEO را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود :

  1. off-page سئو : کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب سایت شما انجام می گیرد .
  2. on-page سئو : کارهایی که طراحی سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
    این آموزش هر دوی این محدوده ها را با جزئیات در بر می گیرد .
    به یاد داشته باشید که یک طراحی سایت به طور کامل در موتور های جستجو بهینه سازی سایت انجام نمی شود مگر این که شما هر دو بخش off-page سئو و on-page سئو را به کار بگیرید .

سئو SEO

سئو SEO و بهینه سازی سایت خریدن لینک های اسپانسر شده و شماره یک در adwords ( سیستم تبلیغات گوگل) و اظهار بر داشتن یک طراحی سایت درجه اول در گوگل نیست .
خریدن این گونه تبلیغات مربوط به SEM یا Search Engine Marketing می باشد که به معنای سیستم بازاریابی موتور های جستجو می باشد و در این آموزش قرار نمی گیرد .
سئو به معنای درجه اول بودن نام شرکت شما نمی باشد .

سئو SEO و بهینه سازی سایت | سئو SEO | سئو سایت | فرشاد شریفی

1 دیدگاه

پاسخی بنویسید